İç Çamaşırı Toptan Nereden Alınır

Yeni Sezon İç Çamaşırı Modelleri Nelerdir?™Birçoğumuz iç çamaşırı seçimimizi öncelikle kendimizi mutlu etmek için yaparız. Seksi bir çamaşır takımı giymek motivasyonu yükselteceği gibi dış görünüşün güzel olması kadar önemlidir. Her sezon olduğu gibi bu sezon da renk renk, çeşit çeşit, farklı farklı birçok model iç çamaşırı bulunuyor. Her yıl moda olduğu gibi bu yıl da kırmızılar, siyahlar ve beyazlar öne çıkan renkler arasında. Klasikleşen ve her yıl moda olan bu renkler dışında dikkatimizi dış giyimde olduğu gibi iç giyimde de moda olan lilalar, su yeşilleri ve maviler dikkat çekiyor.

En Çok Tercih Edilen İç Çamaşırı Modelleri

İç giyim modasında bu yılın hit parçası bralet takımları. Hem rahat hem şık olan braletler birçok farklı modelle alıcısına sunuluyor. Dantelli ve düz modelleri tercih etmenizi mümkün kılan toptan iç giyim firması size uygun fiyat ve bol çeşit sunuyor. Desteksiz, süngersiz tercih edebileceğiniz sutyen modelleri mevcut. Önleri ipli, boyundan bağlamalı, kurdeleli, oldukça seksi duran modellere ulaşmanızı hem de toptan iç çamaşırı fiyatına sunuyor. 

Gecelik Modelleri

Mor, kırmızı, siyah, şarap rengi, beyaz, lacivert, lila renklerini saten ve pamuklu kumaşlar üzerinde birleştiren firma fantezi gecelikler sunuyor. Jartiyerle tercih edebileceğiniz modelleri gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz saten gecelikler, yatak odanızı canlandıracak transparan gecelik modellerine aynı siteden ulaşmanızı mümkün kılıyor. Toptan iç giyim alarak kendiniz de satabilir ya da yakın çevrenizin hayatını renklendirebilirsiniz. 

Fantezi Ürünleri

On ila yirmi beş lira arasında tutulan fiyat skalası toptan iç çamaşırı olduğu için gayet uygun ve kaliteli. Güvenle alabileceğiniz ürünler tam olarak fiyat performans ürünü olarak değerlendirilebilir nitelikte. Sitenin ürün skalasını görmek için tıkladığınız ve fantezi butonuna bastığınızda karşınıza değişik renk ve modellerde birçok ürün çıkacaktır. Göğüs kısmı dantelli zıbınlar, kalçayı öne çıkaran fantezi kıyafetleri gibi çeşitlendirme yapılmış birçok ürün var.

image

Sutyen Modelleri

Gecelik modellerine göre daha kısıtlı olan sutyen modelleri de giriş yaptıktan ve ürünleri inceledikten sonra yeni eklenecek ürünler sunmakta. Bu yılın modası olan braletler de yakında sütyen kategorisine eklenecekler arasında. Günlük hayatta, özellikle yaz aylarında kullanımı oldukça kolay olan sadece telli sütyenlerin, gözünüze hitap edecek renkleri mevcut. Sütyenler tek başına satıldığı gibi takım halinde de satılıyor. Günlük kullanıma uygun sütyenler olduğu kadar fantezisütyenlerinede sitenin web adresinden ulaşabilirsiniz.

Jartiyer Modelleri

Sitede jartiyer sekmesine tıkladığınız takdirde karşınıza farklı birçok model jartiyer çıkıyor. Kadife ve elastan kumaştan, renk ve model tercih edebilirsiniz. Jartiyerler gece hayatınızı renklendirdiği gibi eteklerinizin içine de çorapların kaymasını önlemek için giyebileceğiniz bir iç giyim parçasıdır. Ulaşabileceğiniz değişik modeller mevcut. Kendini sürekli yenileyen ve yeni model, ürünlere açık olan firma, eklenecek ve satışa sunulacak ürünleri de sitesinde yayınlamaya devam ediyor. 

image

Tanga ve String Modelleri

Diğer ürünlere nazaran çeşidi daha az olan tanga ve string modelleri oldukça iddialı. Tanga model alt iç giyim ürününü fantezi ürünü olarak kullanabileceğiniz gibi kumaş pantolon ve yazın tercih edilen palazzo pantolonların içine de giyilerek görüntüyü daha iyi bir hale getirecektir. Çamaşır izinin olmasını da engelleyecektir. 

Fantezi toptan iç çamaşırı iç giyim ve gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz birçok farklı model iç giyim ürünleri renk, model ve kumaşlarla tercih seçeneği sunuyor. Aradığınız ürünleri toptan fiyatına ve yüksek kaliteyle almak için https://www.dogannur.com/ sitesini ziyaret edebilir, gözünüze hitap eden ürünleri seçebilirsiniz.